Zdravotní ústav se sídlem v Ústí nad Labem

Do 31.5.2012 ZÚ se sídlem v Praze (ZÚ Ústí na Labem)


Přeskočit na hlavní navigaci


Pitná voda


V našich akreditovaných laboratořích provádíme testování, měření, analýzy a kontroly vody za účelem prověření její kvality a vlivu na zdraví člověka. Analýzy provádíme v rozsahu podle platné legislativy (Vyhláška 252/2004Sb, v platném znění), nebo v rozsahu dle přání zákazníka.

Jak rozbor probíhá?
Při objednání rozboru vždy probíhá dohoda se zákazníkem o požadovaném druhu a účelu rozboru. Poté buď naši pracovníci odeberou vzorky na místě a odvezou je ke stanovení do laboratoře, nebo si v případě rozboru pro soukromé účely zákazník vyzvedne odběrové lahve v laboratoři. Zákazníkovi vysvětlíme způsob odběru a dostane od nás přesné písemné pokyny.

Po přijetí do laboratoře je vzorek co nejrychleji zpracován a vyhodnocen. Provádíme interpretace výsledků, tzn. porovnání s legislativou, zda jednotlivé parametry splňují požadavky příslušných vyhlášek a zákonů. Na základě zjištěných hodnot poskytujeme odborné poradenství, jak dosáhnout kvalitní čisté vody pro Váš každodenní život.

Využijte možnosti on-line nezávazné objednávky rozboru vody. Po vyplnění a odeslání poptávkového formuláře se s Vámi co nejdříve spojí naši pracovníci.Více informací
Hlavní navigace: